Doradztwo

biznesowe

Czy wiesz, że w pierwszych 3 latach działalności 90% firm przestanie istnieć? Mimo, że na starcie nikt nie zakłada porażki. Czy wiesz, że nawet wieloletnie, stabilne biznesy przechodzą przez zatory płatnicze, ryzykowne transakcje czy niepewne inwestycje? Dlatego oprócz planu zatrudnienia, planu sprzedażowego i marketingowego, potrzebujesz także być na bieżąco w kwestii zabezpieczenia swojego majątku i majątku firmy na wypadek problemów, oraz właściwego dopasowania struktury prowadzonej działalności do tempa rozwoju firmy. 

Prowadząc biznes ryzykujemy, popełniamy błędy i staramy się z nich uczyć. Korzystając z profesjonalnego doradztwa biznesowego, możemy uczyć się w oparciu o wiedzę innych i doświadczenie, które sprawdziło się wielokrotnie.

WH Consulting świadczy usługi z zakresu doradztwa biznesowego (ang. business counselling), często nazywanym w Polsce doradztwem gospodarczym lub konsultingiem. W ramach tej usługi poświęcamy czas na zrozumienie Twojego biznesu i najbliższych planów. Wspieramy w utworzeniu takiej formy działalności, aby Twoja firma:

 • zarabiała więcej,
 • miała bezpieczną strukturę,
 • chroniła Twój majątek na wypadek nieoczekiwanych zawirowań,
 • dawała możliwość pozyskiwania zewnętrznych środków na szybszy rozwój.

W WH Consulting pomożemy Ci w budowaniu biznesu i jego rozwoju w taki sposób, aby zarabiał dla Ciebie więcej i szybciej. Nasi eksperci pomogą Ci zyskać w obszarach prawno-podatkowych, księgowych oraz finansowych.

 

W jaki sposób, działamy?

 1. Rozpoczynamy od dokładnego zbadania potrzeb. Tylko wtedy możemy być pewni, jakie rozwiązania zastosować w Państwa przypadku. Wiemy wówczas pod jaką formą prawną powinna działać firma i jak utworzyć jej strukturę. Rozumiemy, jak wzbogacić Twój plan działania o nasze rozwiązania i jesteśmy w stanie pokazać, co dokładnie zyskasz na współpracy. Ten etap jest bezpłatny.
 2. Następnie przechodzimy do szczegółów – przygotowujemy ofertę w której jasno opisujemy nasz zakres prac. Jeśli potrzebujesz niestandardowych usług (jak np. założenie spółki za granicą, pomocy przy przygotowaniu komunikacji i promocji usług, itp.) – wówczas proponujemy Ci spotkanie z naszymi partnerami, którzy świadczą potrzebne usługi.
 3. Po podpisaniu umowy przechodzimy do realizacji naszych zadań i raportujemy je punkt po punkcie.

 

Dlaczego, warto?

 1. ponieważ korzystając z profesjonalnego doradztwa oszczędzasz swój czas i pieniądze,
 2. mamy wieloletnie doświadczenie w doradztwie biznesowym, zaufało nam już ponad 100 firm,
 3. ponieważ jesteśmy świadomi, że nikt nie jest w stanie znać się na wszystkim. Dobieramy odpowiedni zespół, aby pracował nad Twoim projektem,
 4. ponieważ zawsze warto mieć kogoś doświadczonego u boku, kto wesprze Cię w trudnej chwili i będzie Ci kibicował przez cała Twoją drogę.

WH Consulting świadczy usługi doradztwa biznesowego, natomiast wszelkie usługi doradztwa prawnego i doradztwa podatkowego są wykonywane przez współpracującą kancelarię prawną, uprawnioną do świadczenia usług doradztwa prawnego i podatkowego

 

Skontaktuj się Z NAMI W CELU PRZEPROWADZENIA BEZPŁATNEJ ANALIZY

Formularz kontaktowy

11 + 7 =

Masz pytania?

Skontaktuj się z ekspertem

Ilona Smurlik

    +48 22 100 42 24

  biuro@whconsulting.pl

Al. Solidarności 68 lok. 121,
00-240 Warszawa,

biuro@whconsulting.pl

KRS 0000418778,
REGON 146101340,
NIP 5252530639,

obserwuj nas: