gotowe

spółki

W teorii, sprawa wygląda prosto. Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością można online, w wygodny sposób. W praktyce jednak założenie spółki na starcie wymaga szeregu czynności, których nie da się uniknąć. To takie czynności jak wizyta w KRS, zgłoszenia do VAT / VAT UE, czy oczekiwanie na przyznanie numeru NIP.

Jeśli zastanawiasz się nad założeniem spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, lecz przeraża Cię ilość formalności oraz czas oczekiwania na załatwienie sprawy, mamy rozwiązanie dla Ciebie!

Zakup gotowych spółek to w pełni legalne rozwiązanie. Gotowa spółka z o.o. , to standardowa spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, która została już wcześniej zarejestrowana. W ciągu jednego dnia nabywamy ją od firmy zajmującej się sprzedażą takich spółek. Dzięki temu natychmiast stajemy się jej jedynym właścicielem i możemy dowolnie nią zarządzać. Dzięki temu nie ma potrzeby przechodzenia przez wszystkie formalności związane z rejestracją. Nie ma potrzeby wędrowania po urzędach i czekania na decyzję. Nie musimy także uiszczać wielu opłat związanych z zakładaniem spółki. To co normalnie zajmuje kilka tygodni, kupując czysta spółkę z.o.o. możemy otrzymać w ciągu 1-2 dni.

 

 

Dlaczego warto kupić gotową spółkę od WH Consulting?

 • Nasze gotowe spółki posiadają zdolność do prowadzenia działalności gospodarczej. Rejestrując spółki zapewniliśmy im numery KRS, NIP, REGON, a także zgłoszenie do VAT – zarówno polski w Polsce jak i w EU.
 • Spółki mają czystą historię handlową i księgową. Oznacza to, że nie ma żadnego zagrożenia związanego z ich nabyciem. Jej stan potwierdzamy w umowie sprzedaży.
 • Z punktem powyżej związany jest fakt, że nie posiadają żadnych zobowiązań finansowych.
 • Spółkę można nabyć samodzielnie, a także z jednym bądź większą ilościś wspólników.
 • Gotowe spółki mają wiele kodów PKD, które umożliwiają prowadzenie niemal każdego rodzaju działalności.

 

Dodatkowo, przy zakupie spółki otrzymasz:

 • Przygotowanie wszystkich dokumentów dotyczących sprzedaży spółki (umowa zbycia udziałów, formularze aktualizacyjne do KRS, US),
 • Umówienie spotkania u notariusza,
 • Przygotowanie i zgłoszenie zmian w składzie zarządu i w składzie osobowym wspólników,
 • Monitorowanie całego procesu do momentu wpisania zmian w Krajowym Rejestrze Sądowym.

 

Przy zakupie otrzymasz pełne wsparcie w zakresie:

 • Dopełnieniu formalności związanych z nabyciem firmyi jej prowadzeniem – firmy na sprzedaż oferowane są razem z pakietem usług obejmujących niezbędne czynności do przejęcia zakupionej spółki. Nabywca może skorzystać z oferty dodatkowej, pozwalającej na zmiany np. adresu spółki czy urzędu skarbowego, prowadzenie księgowości czy obsługę korespondencji.

 

 • Wsparcie wykwalifikowanego zespołu prawników – stale współpracujemy z kancelarią prawno-podatkową, która zapewnia dbałość o wszystkie szczegóły związane z nabyciem spółki.

 

 • Poufność i bezpieczeństwo– wszelkie dane są zabezpieczone zgodnie z obowiązującymi standardami a proces przejęcia gotowej spółki z o.o. przeprowadza się w sposób bezpieczny, uporządkowany i jasny.

WH Consulting świadczy usługi doradztwa biznesowego, natomiast wszelkie usługi doradztwa prawnego i doradztwa podatkowego są wykonywane przez współpracującą kancelarię prawną, uprawnioną do świadczenia usług doradztwa prawnego i podatkowego

 

Skontaktuj się Z NAMI W CELU PRZEPROWADZENIA BEZPŁATNEJ ANALIZY

Formularz kontaktowy

8 + 11 =

Masz pytania?

Skontaktuj się z ekspertem

Ilona Smurlik

    +48 22 100 42 24

  biuro@whconsulting.pl

Al. Solidarności 68 lok. 121,
00-240 Warszawa,

biuro@whconsulting.pl

KRS 0000418778,
REGON 146101340,
NIP 5252530639,

obserwuj nas: